Hrnečky s vaší fotkou. Dárek pro babičku, dědečka, maminku či tatínka. Hrnečky pro učitele následují ...

Udělej radost svým blízkým originálním dárkem. Keramický hrnek je určen k ručnímu mytí, ale vzhledem k vysoce kvalitní polymerní vrstvě jej můžete občas mýt i v myčce. I po několika umytích jsou barvy stále syté.

Loga

Firemní logo představuje ve zkratce nejen vaši firmu a typ vašeho podnikání, ale vychází z něj celý váš firemní styl (vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, etikety a mnoho dalších). Vaše logo má mít zákazník spojené s vaší firmou. Firemní logo je první, čím zákazníka zaujmete a podle něj vás okamžitě odliší od konkurence. My jsme schopni vám vytvořit dle přání dva až tři návrhy a po té, co si vyberete, rozpracujeme „vítězný“ návrh ve variantách pro použití k tisku, na razítka, černobílé a barevné varianty.

Firemní tiskoviny

Zajistíme pro vás i reklamní a propagační materiály jako jsou billboardy, etikety, letáky, plakáty, brožury nebo katalogy a poradíme vám i s návrhem efektivního vzhledu, přesně na míru podle způsobu použití. A vaše firemní tiskoviny budou osobité a stoprocentně splní svůj účel.

Narozeninové přání

Rozhodli jste se uspořádat oslavu svých narozenin nebo svým ratolestem zorganizovat narozeninovou oslavu, anebo chystáte tajnou párty pro rodiče nebo svého partnera? Níže vám nabízíme pár ukázek pro inspiraci, a pokud se vám některá z nich líbí, upravíme ji podle vašeho přání a už si s pozvánkou nemusíte lámat hlavu a můžete se plně věnovat přípravám na akci samotnou.

Pozvánkami můžete obeslat přátele a příbuzné u příležitosti nejen kulatých ale i běžných narozenin.

V případě, že chystáte tematickou oslavu narozenin, doporučujeme vám zvolit i tematicky odpovídající pozvánku, která samotná již hosty navnadí.

Svatební oznámení

Rádi vyrobíme oznámení, pozvánky ke stolu, svatební menu, jmenovky na stůl,  svatební program a další již od 10 kusů. Inspirovat se můžete v obrazové galerii níže. A protože jsme přímí výrobci, zhotovíme vše i podle vašich specifických a nebo individuálních přání a představ. Je to přece VÁŠ DEN!! Po vašem schválení výsledného vzhledu jsme schopni dodat oznámení a pozvánky do týdne. V případě „ukrutně rychlé“ svatby i expres do 2 dnů.