Pozvánky na oslavy narozenin

Rozhodli jste se uspořádat oslavu svých narozenin nebo svým ratolestem zorganizovat narozeninovou oslavu, anebo chystáte tajnou párty pro rodiče nebo svého partnera?

Níže vám nabízíme pár ukázek pro inspiraci, a pokud se vám některá z nich líbí, upravíme ji podle vašeho přání a už si s pozvánkou nemusíte lámat hlavu a můžete se plně věnovat přípravám na akci samotnou.

  • Pozvánkami můžete obeslat přátele a příbuzné u příležitosti nejen kulatých, ale i běžných narozenin.
  • V případě, že chystáte tematickou oslavu narozenin, doporučujeme vám zvolit i tematicky odpovídající pozvánku, která samotná již hosty navnadí.
  • Na pozvánkách změníme výročí, data, cokoliv, vložíme vaše fota – cokoliv…

Firemní tiskoviny

Zajistíme pro vás i reklamní a propagační materiály jako jsou billboardy, etikety, letáky, plakáty, brožury nebo katalogy a poradíme vám i s návrhem efektivního vzhledu, přesně na míru podle způsobu použití.

A Vaše firemní tiskoviny budou osobité a stoprocentně splní svůj účel.

Svatební oznámení

Rádi vyrobíme oznámení, pozvánky ke stolu, svatební menu, jmenovky na stůl,  svatební program a další již od 10 kusů. Inspirovat se můžete v obrazové galerii níže. A protože jsme přímí výrobci, zhotovíme vše i podle vašich specifických a nebo individuálních přání a představ. Je to přece VÁŠ DEN!! Po vašem schválení výsledného vzhledu jsme schopni dodat oznámení a pozvánky do týdne. V případě „ukrutně rychlé“ svatby i expres do 2 dnů.